full screen background image

آشپزی آسان‌تر با پنتری‌کیک

1518 بار دیده شده
Loading the player...

با استفاده از پنتری‌کیک، محصول جدید کیچن‌استارتر، دیگر نیازی به استفاده از لیوان‌های اندازه‌گیری در آشپزخانه‌ خود نخواهید داشت. یعنی ظرف‌های کمتری کثیف شده و نیاز به شستن خواهند داشت. دارای سیستم ذخیره و استفاده از مواد اولیه، اندازه‌گیری دقیق و استفاده از مواد اولیه فقط با فشار دادن یک دکمه. سیستم اندازه‌گیری این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از پنج سیستم اندازه‌گیری، میزان موارد موردنظر خود را به دست آورید.

چون پنتری‌کیک دو برابر سیستم ذخیره‌ی معمول گنجایش دارد، آشپزخانه‌ی شما تمیزتر و مرتب‌تر می‌ماند. ظروف مستطیلی شکل آن دارای تراشه‌ی الکترونیکی آر‌اف‌آی‌دی بوده تا شما بتوانید به‌راحتی میزان از پیش تعیین‌شده از مواد اولیه را در آن برنامه‌ریزی کنید. به این دلیل که در این ظرف‌ها هوا نفوذ نمی‌کند، مواد اولیه‌ی خشک شما هرگز فاسد نمی‌شوند. این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که به‌راحتی کل مواد موردنیاز را باهم ترکیب کرده و آن‌ها را برای استفاده در روزهای بعد ذخیره کنید، که این کار زمان پخت‌وپز شمارا به نصف کاهش می‌دهد. برای کسانی که رژیم غذایی داشته و نیاز دارند که به میزان مشخصی غذا بخورند، پنتری‌کیک می‌تواند با وزن کردن گوشت، مایعات، پودر پروتئین و مواد بسیار دیگر این کار را به‌آسانی انجام داده و تبدیل به یکی از وسایل ضروری آشپزخانه شود.

پنتری‌کیک

آشپزی آسان‌تر با پنتری‌کیک - فردانما
pantrychic-masthead

به کمک سیستم بلوتوث آن، شما می‌توانید آن را از طریق برنامه‌ی مختلف تلفن هوشمند یا تبلت خود کنترل کنید. دارای نرم‌افزارهای دستور پخت قدم‌به‌قدم که در پختن انواع غذاها می‌توان از آن بهره بود. این دستگاه دستور غذاهایی که بیشتر درست می‌کنید را ذخیره کرده و بر اساس سلیقه‌ی شما این دستورات را مرتب می‌کند.
یک نظر درباره “آشپزی آسان‌تر با پنتری‌کیک

 1. رویا

  خیلی خووووبه
  چه کیک هایی میشه پخت و خیلی سریع
  حتی به درد کارگاه های شیرینی پزی و اموزشگاه ها هم میخوره
  عاااااالیه

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.