full screen background image

از پاک کردن نشت نفتی در دریا تا میکروب های سینک ظرفشویی

1847 بار دیده شده
Loading the player...

بدون داشتن فراورده‌های نفتی و مواد سلولزی چوبی، ابرهای پیورا نچرالز از مواد گیاهی و با فناوری  جذب روغن و چرک ساخته‌شده و با دیگر ابرهای موجود در بازار تفاوت دارد. این ابر روغن، چربی، چرک و باقی‌مانده‌ی صابون را شبیه به یک آهنربا به خود جذب کرده و پاک می‌کند.

بسیاری از ابرهای ظرف‌شویی پر از میکروب هستند. بعضی از متخصصان می‌گویند که آن‌ها بیشتر عامل پخش میکروب در خانه هستند. اما برعکس آن‌ها، فناوری فوم پیورا نچرالز باعث می‌شود که ابر خیس نمانده و به همین دلیل در آن باکتری‌های بویناک رشد نکنند. لازم نیست که آن را در ماکروویو یا ظرف‌شویی ضدعفونی کنیم. می‌توان از آن سی روز پیاپی استفاده کرد بدون آنکه ذره‌ای بو به خود بگیرد.

جیم کردنبروک می‌گوید: “هدف ما ساخت بهترین ابر بدون هیچ‌گونه مشکل‌آفرینی بعدی بود.” مدیر امور اجرایی پیورا نچرالز ‌ال‌ال‌ا‌س ادامه داد: “ابر پیورا نچرال هرگز بو نمی‌گیرد، بهتر کار می‌کند، بیشتر عمر می‌کند و سازگاربامحیط‌زیست است. علاوه بر این ما خواستیم با تولید کامل این محصول در ایلات متحده باعث اشتغال‌زایی نیز بشویم.”

ابرهای پیورا نچرالز برای پاک کردن نشت نفتی خلیج مکزیکو در سال ۲۰۱۰ بدون صدمه زدن به محیط‌زیست طراحی شدند.

حالت برگ شکل خاص آن برای جا گرفتن راحت‌تر در دست و جا گرفتن راحت لیوان‌ها، گوشه‌های تابه‌ها و قسمت‌های تنگ ظرف‌ها طراحی‌شده است. ابرهای مستطیلی برای تمیز کردن انواع اشیاء خانگی مناسب می‌باشند. ابرهای خانگی پیورا نچرال به همراه یک جای نگه‌داری ضد خش و سازگاربامحیط‌زیست عرضه‌شده که از مواد بازیافتی ساخته‌شده است.

یکی دیگر از فناوری ‌های خاص که در حال دریافت حق ثبت است، توانایی این ابر برای جذب صابون در خود است. درواقع، ابرهای پیورا نچرال با موادی کاملاً طبیعی، صابون تجزیه‌پذیر بدون رنگ و عطر مصنوعی و بدون پارابن و مواد صنعتی غیرطبیعی ساخته‌شده است. همچنین آن‌ها برای محیط‌زیست بی‌خطر بوده و هیچ‌گونه مواد سمی، پلاستیکی، لاستیکی، دست‌کاری ژنتیکی شده، گلوتنی، محصولات نفتی، چسب یا مواد چسب‌دار در آن به‌کاررفته نشده است.

ابرهای ظرف‌شویی پیورا نچرالز

از پاک کردن نشت نفتی در دریا تا میکروب های سینک ظرفشویی  ۲- فردانما
از پاک کردن نشت نفتی در دریا تا میکروب های سینک ظرفشویی ۴ - فردانما

این‌ یک ابر معمولی نیست. برخلاف ابرهای فومی متداول، کارگران پیورا نچرالز لازم نیست که لباس‌های مخصوص کار با مواد شیمیایی را که ازنظر قانونی اجباری است را بپوشند. در ابرهای واقع پیورا نچرالز هیچ‌گونه ضایعات خطرناک و کربنی تولید نمی‌کنند.
یک نظر درباره “از پاک کردن نشت نفتی در دریا تا میکروب های سینک ظرفشویی

  1. امید

    ادمین محترم
    اگر اطلاعات بیشتری از این ابر منظورم مواد سازنده یا مواد صابونی جایگزین مواد صابونی کنونی در اختیار دارید لطفا اطلاع رسانی کنید.

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.