full screen background image

اسلیدن جوی چند نمایشگر به لپ‌تاپ اضافه می‌کند

1378 بار دیده شده
Loading the player...

برای کاربران کامپیوتر، اضافه کردن نمایشگر کار آسانی است و این کار به کارایی آن اضافه می‌کند، مخصوصاً برای کسانی که درزمینه‌ی فناوری فعالیت می‌کنند. اما کاربران لپ‌تاپ فقط می‌توانند با یک نمایشگر کار کنند، مخصوصاً وقتی‌که آن را با خود به‌ جایی می‌برند. یک طراح بلژیکی، اسلیدن جوی را ساخته است که چندید نمایشگر قابل‌حمل را به لپ‌تاپ شما اضافه می‌کند.
نمایشگر اسلیدن جوی در اندازه‌های ۱۳، ۱۵ و ۱۷ اینچ و با کیفیت اچ‌دی می‌باشد. با اسلیدن جوی می‌توان تا دو نمایشگر به سیستم‌های مکینتاش و ویندوز اضافه کرد. نمایشگر روی پایه‌ی آلومینیومی را می‌توان ۱۸۰ درجه چرخاند که این کار انعطاف کاری زیادی به شما می‌دهد.

اسلیدن جوی چند نمایشگر به لپ‌تاپ اضافه می‌کند - فردانما (۱۱)

اسلیدن جوی چند نمایشگر به لپ‌تاپ اضافه می‌کند - فردانما (۱۰)
بهترین قابلیت اسلیدن جوی و دلیل نام‌گذاری آن، این است که به نمایشگر لپ‌تاپ متصل می‌شود. این ابزار به‌صورت مغناطیسی به پشت لپ‌تاپ متصل شده و چند نمایشگر از آن بیرون کشیده می‌شود. نمایشگرهای اضافی به درگاه یو‌اس‌بی۳ یا در سیستم‌های قدیمی‌تر به یو‌اس‌بی۲ وصل می‌شوند.

اسلیدن جوی چند نمایشگر به لپ‌تاپ اضافه می‌کند - فردانما (۹)

چارلی یون‌اوم، یکی از مؤسسان این شرکت گفت که نمونه‌ی اولیه‌ی این محصول به‌خوبی کارکرده و آینده‌ی امیدوارکننده‌ای برای این ابزار انتظار می‌رود. این نمایشگر دوتایی حدود ۱٫۷ سانتی متر ضخامت دارد و قرار است این میزان کمتر هم بشود.

اسلیدن جوی چند نمایشگر به لپ‌تاپ اضافه می‌کند - فردانما (۷)
با کمک گرفتن از کمپین تأمین سرمایه‌ی جمعی کیک‌استارتر، قرار است آخرین ارتقاء در این محصول به وجود آمده و سپس برای پشتیبان‌های آن ارسال شود. به‌منظور افزایش جذب سرمایه، سازندگان این محصول از مدل سه‌بعدی آن برای بازاریابی کردن استفاده کرده‌اند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.