full screen background image

صندلی که می‌توانید آن را بپوشید

3493 بار دیده شده
Loading the player...

نشستن شما را نمی کشد. درواقع خیلی هم عالی ومهم است! و برای بعضی از افراد، مانند کارگران خط مونتاژ، نداشتن صندلی برای نشستن خطری برای سلامتیشان محسوب می‌شود. به همین دلیل نونی صندلی ناصندلی را ساخت، صندلی که می‌توانید آن را بپوشید.

اساساً این محصول شلواری مکانیکی است که می‌تواند در یک محل قفل شود، صندلی ناصندلی شبیه حفاظی است که هر کارگر خسته‌ای می‌توانید آن را در هرزمانی پوشیده و در جای خود قفل کند و درصورتی‌که زمانی برای استراحت داشت باشد به آن تکیه داده و خستگی درکند. این محصول شبیه صندلی تک پایه ی شیردوشی با کمی عصاره‌ی فردوس می‌باشد. به خاطر اینکه صندلی ناصندلی درواقع زمین را لمس نمی‌کند – از مهار ران خود برای تغییر جهت دادن اثر وزن باسن به پاشنه‌های کسی که بر روی آن نشسته است استفاده می‌کند – به نظر می‌رسد که وقتی در حالت صندلی نیست، مزاحمتی ایجاد نمی‌کند و به کسی که آن را پوشیده اجازه می‌دهد که راه برود و یا حتی بدود. البته این در حالی است که شما کاملاً در حال لذت بردن از شکوه در حال نشسته بودن نباشید.

وقتی‌که مدیرعامل نونی، کیث گانیورا در سن هفده‌سالگی در مرکز بسته‌بندی انگلیس کار می‌کرد، این ایده به ذهنش رسید. و مانند تمام ایده‌های خوب، این ایده از آرزویی همیشگی نشأت گرفت که “بتوان در هرزمانی و در هر جایی نشست”. این را گانیورا با فصاحت تمام در سی ان ان بیان کرد.

در حالت فعلی، وزن آلومینیم و فیبر کربن صندلی ناصندلی کمتر از دو و نیم کیلوگرم است که این وزن در بخش پایینی بدن تقسیم می‌شود. می‌توان گفت که این “زحمت بسیار کمی است برای حمل کردن یک صندلی با خود به هر جایی که می‌روید.”

تصور آن را بکنید که اگر موتوری بود چقدر فوق‌العاده می‌شد.  اما فعلاً، به همی حالت ساده باقی خواهد ماند. طرح بر آن است که امسال از آن به‌صورت آزمایشی در کارخانه‌ی بی ام و و آئودی استفاده کنند. امید است که مدتی کوتاه بعدازآن بشود این محصول را روانه‌ی بازار کرد. جتپک ها را فراموش کنید، در آینده هرکجا که خواستید می‌توانید بنشینید.
یک نظر درباره “صندلی که می‌توانید آن را بپوشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.