full screen background image

تردمیل هوشمند با قابلیت پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده

2868 بار دیده شده

این  تردمیل هوشمند  تلاش می کند تا موسیقی های مورد علاقه شما را با قدم های شما هماهنگ کنند.

Loading the player...

افراد زیادی دوست دارند که هنگام ورزش کردن با تردمیل به موسیقی گوش دهند. موسیقی به‌نوعی شما را ترغیب می‌کند تا تلاش بیشتری را انجام دهید و مدت طولانی‌تری ورزش کنید. تقریباً هرکسی بعد از شنیدن موسیقی فیلم راکی در باشگاه انرژی می‌گیرد. رانینگ میوزیک بر پایه‌ی اندروید کار می‌کند. این روشی است که تردمیل‌های یونیتیِ شرکت تکنوجیم از آن استفاده می‌کنند. انتخاب موسیقی برحسب سرعت و نوع حرکت کاربر بر روی تردمیل متفاوت است.

نحوه کار این تردمیل هوشمند

این فرایند با حسگرهایی شروع می‌شود که تعداد گام‌های کاربر بر روی تردمیل را می‌شمارد. بعد رانینگ میوزیک با استفاده از این اطلاعات آهنگی را از مجموعه موسیقی‌های کاربر انتخاب می‌کند که ضرباهنگ آن مشابه با سرعت حرکت او باشد و این آهنگ‌ها را از طریق سیستم پخش صدای دستگاه پخش می‌کند. اگر کاربر سرعت حرکت خود را افزایش دهد، آهنگ‌های تندتری پخش می‌شود و اگر کندتر بدود آهنگ‌های با ضرب‌آهنگ کندتری پخش می‌شوند.

رانینگ میوزیک بخشی از پلتفرم دیجیتالی مای‌ولنسِ شرکتِ تکنوجیم بوده و بر پایه‌ی سیستم ابری کار می‌کند. این محصول در نمایشگاه سی‌ای‌اِس به نمایش درآمد.

این وسیله هوشمند را می توانیم یک نوع ربات خانگی بنامیم که حتی زمانی که در خانه قصد ورزش کردن داریم، احساس نمی کنیم تنها هستیم و یک وسیله ای هست که به فکر شماست و باعث می شود ریتم ورزش را حفظ کنیم و اوقات لذت بخشی را تجربه کنیم.

اگرچه قیمت این وسایل هوشمند بسیار بالاست اما بسیار کاربردی است و می تواند جای مربی خصوصی شما هم پر کند.

لطفا نظر خود را در مورد این مطلب با فردانما به اشتراک بگذارید، شما ترجیح می دهید یک مربی خصوصی داشته باشید یا یک ربات حرف گوش کن و مطیع؟
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.