full screen background image

تلویزیون ۲۴ اینچی تاشو که در جیب جا می‌شود

3439 بار دیده شده

طی سال‌های گذشته با انبوهی از دستگاه‌های پروژکتور مواجه شده‌ایم که همگی به دنبال این هستند تا تجربه دیجیتال ما را از طریق ایجاد صفحات بزرگتر و بهتر، ارتقاء دهند. اگرچه داشتن یک صفحه نمایش دوم بسیار خوب و جذاب است اما حمل آن نیز یک مشکل عدیده است.حال به ظهور پروژکتور ۲۴ اینچی می پردازیم که این تلویزیون ۲۴ اینچی به راحتی در جیب جا می شود.

Loading the player...

اسپاد، تلویزیون ۲۴ اینچی تاشو

تلویزیون 24 اینچی تاشو که در جیب جا می‌شود-فردانما-فناوری در صنایع

اسپاد یک پروژکتور و صفحه نمایش منحصربه‌فرد، قابل حمل (پرتابل) و تاشو است که می‌توان آن را همانند یک بالون در هوا شناور کرد و هر نوع تصویری را در آن نمایش داد.

اسپاد پروژکتور 24 اینچی تاشو که در جیب جا می‌شود-فردانما-فناوری در صنایع

قابلیت‌های پروژکتور ۲۴ اینچی

اسپاد که سرواژه واژگان « صفحه نمایش پاپ‌آپ فوری » است در کمپین کیک‌استارتر رونمایی گردید و وسیله‌ای بسیار کاربردی و نوآورانه به نظر می‌رسد. این صفحه نمایش که وزنی کمتر از دو پوند دارد ، همانند یک تخت بادی است که باد آن خالی شده است و می‌توان آن را به گونه‌ای تا کرد که به اندازه یک کتاب شود. این صفحه نمایش در حالت باز همانند یک چتر یا دستگاه پخش کننده نور (در آتلیه عکاسی) است ، پروژکتور در انتهای دستگاه قرار می‌گیرد و سپس تصویر را بر روی یک صفحه نمایش ۲۴ اینچی نمایش می‌دهد.

اسپاد پروژکتور ۲۴ اینچی تاشو که در جیب جا می‌شود-فردانما-فناوری در صنایع

می‌توان تصاویر مورد نظر را به کمک پورت‌های یوای‌بی و اچ‌دی‌ام‌ای در این پروژکتور نمایش داد و باتری‌های داخلی آن قادرند تا در حالت روشنی کامل تصویر ، سه ساعت کار کنند. همچنین قابلیت اتصال وای‌فای دارد و با محدوده گسترده‌ای از سرویس‌های پخش همانند کروم‌کست و روکو سازگار است.

اتلویزیون 24 اینچی تاشو که در جیب جا می‌شود-فردانما-فناوری در صنایع

بنابراین اسپاد یک دستگاه مناسب برای محدوده گسترده‌ای از کاربری‌های مختلف از ارائه مطلب گرفته تا بازی گوشی تلفن همراه بر روی صفحه نمایش بزرگ یک دستگاه ایده‌آل است.

اگرچه هنوز برخی مشکلات در آن وجود دارد ، برای مثال بر روی میز شما جای زیادی را می‌گیرد و همچنین با توجه به اینکه هنوز به بازار عرضه نشده است، نمی‌توان از کیفیت صفحه نمایش آن مطمئن بود.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.