full screen background image

درباره فردانما

11107 بار دیده شده

Loading the player...

فردانما، کسب و کاری است كاملا خصوصی، مستقل و در پی رمزگشایی از لايه‌های پنهان آينده. این کنجکاوی با همراهی شبكه بزرگی از تحليلگران و صاحبنظران حوزه صنعت و كسب‌وكار انجام می‌شود.

فردانما، با رصد سيگنال‌های ضعيف از تغييرات آينده در صنايع و حوزه‌های تخصصی مختلف، آن‌ها را در بستر ويدئو رونمايی و تحليل می كند. با اين تلاش جمعی، زمينه برای تصميم‌گيری هوشمندانه و آگاهانه‌تر مديران، فراهم می‌شود. بیشتر و به موقع دانستن درباره آینده، سکویی است برای بهبود سودآوری و پیشگیری از آسیب‌های ناشی از شوک‌های فناورانه و نوآوری‌های رقبا.

مؤسسان فردانما، مشاوران و مربیان آزموده در حوزه‌های مختلف نوآوری، آینده‌پژوهی و مالکیت فکری‌اند. ایشان را تیمی از خبرگان صنعت، دانشگاهیان باتجربه و برخی صاحبنظران شاخص داخلی و خارجی همراهی می‌کنند. مدل‌های درآمدی اصلی این وب‌سایت، راه‌اندازی کانال‌های مشترک در زمینه‌های تخصصی، ارایه خدمات تحلیلی، مشاوره، آموزش، تورهای تخصصی و راهبری اتاق فکر است.

با فردانما، برای ساختن آینده آماده می‌شویم. شما هم می‌توانید عضوی اثرگذار در این شبکه باشید.
5 نظر درباره “درباره فردانما

 1. توانا

  سلام ، لطفا درخصوص اختراعات و نوآوریهای که در حال انجامه و یا تحقیقاتی که برای نوآوری ها انجام میشه ، منبع و مأخذ و همینطور شرکت ارائه کننده رو معرفی بفرمایید. در واقع اطلاعات ارتباطی و یا سایت اونها رو اعلام بفرمایید ممنون میشم . ممنون – توانا

  پاسخ
 2. توانا

  سلام ، لطفا درخصوص اختراعات و نوآوریهای که در حال انجامه و یا تحقیقاتی که برای نوآوری ها انجام میشه ، منبع و مأخذ و همینطور شرکت ارائه کننده رو معرفی بفرمایید. در واقع اطلاعات ارتباطی و یا سایت اونها رو اعلام بفرمایید ممنون میشم .ممنون – توانا
  اولین بار هست که این پیام رو ارسال می کنم ، سایت شما پیام تکراری بودن پیام رو اعلام می کنه

  پاسخ
  1. فردانما Post author

   سلام دوست عزیز
   یک بار پیام رو ارسال کرده بودید، باید مدیرسایت تایید کند تا پیام شما نمایش داده شود.

   پاسخ
 3. کاظم

  این یعنی خداحافظی با عصر نفت.
  وای به حال کشورهای نفتی. با توسعه فناوری های خودروهای برقی و سوخت گیاهی در اینده ارزش نفت خیلی میاد پایین. گفته شده در اینده نفت برای رقابت با انرژی های تجدید پذیر باید به قیمت بشکه ای ۲۰دلار برسه. که برای کشورهای وابسته به نفت فاجعه است. تا دیر نشده باید فکری کرد.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.