full screen background image

دستگاه قابل پوشیدنی که می‌تواند اسکی کردن شمارا بهبود بخشد

1252 بار دیده شده

چه یک اسکی‌باز مبتدی باشید و چه اسکی‌بازی که پیست‌های اسکی فراوانی را تجربه کرده باشد، شما می‌توانید با این دستگاه دستگاه قابل پوشیدنی جدید، اسکی‌باز بهتری شوید.

Loading the player...

هر بزرگ‌سالی که تا حالا اسکی کردن را یاد گرفته است می‌داند که یادگیری آن چقدر مشکل است. گذشته از ترس از افتادن و آسیب دیدن، شما مدام با دستورات مختلف آموزگار خود روبرو هستید: زانوی خود را خم کن، به‌طرف جلو خم شو، لبه‌های چوب اسکی را از هم باز نگه‌دار، بیشتر خم شو، به چپ متمایل شو، به راست متمایل شو، از باتوم استفاده کن، به جلو نگاه کن.

دستگاه قابل پوشیدنی که می‌تواند اسکی کردن شمارا بهبود بخشد - فردانما (۱)

اما اگر از بچگی شروع به یاد گرفته کرده باشید، به‌راحتی می‌توانید از یک کوه پایین بیایید، ولی به‌احتمال‌زیاد حرکات زیادی را نادرست انجام می‌دهید و بعد به آن عادت می‌کنید.

ساعت‌های هوشمند مختلفی برای دونده‌ها و دوچرخه‌سواران وجود دارد، و اسکی‌بازان هم به‌زودی اسنوکوکی را خواهند داشت. به‌عنوان یکی از ده برگزیده‌ی مسابقه‌ی قابل پوشیدنش کن شرکت اینتل، گروه اسنوکوکی دستگاهی را ساخته است که می‌تواند مهارت‌های اسکی کردن شمارا افزایش دهد.

دستگاه قابل پوشیدنی که می‌تواند اسکی کردن شمارا بهبود بخشد - فردانما ۵

پایه‌گذار شرکت اسنوکوکی، مارتین کوالسکی، استخوان‌پزشکی که جراحات و استخوان‌های شکسته‌ی زیادی را دیده است، بامطالعه‌ی این آسیب‌دیدگی‌ها به این فکر افتاد که چگونه می‌توان از بروز این حوادث جلوگیری کرد. او متوجه شد که بدن می‌تواند بيوفيدبکی دهد که می‌شود از آن برای بهبود مهارت‌ها و سلامت اسکی‌باز استفاده‌ی زیادی کرد.

دستگاه قابل پوشیدنی که می‌تواند اسکی کردن شمارا بهبود بخشد - فردانما (۱)

کوکی، دیسک کوچکی است که حسگرهای زیادی در آن قرار داشته و به جلوی چوب اسکی متصل می‌شود. دستگاه از فناوری اینتل ادیسون استفاده می‌کند و حرکات اسکی‌باز، ارتفاع، بلندی‌ها و حتی نیروی گرانش زمین را محاسبه و ثبت می‌کند. اطلاعات مستقیماً در تلفن اسکی‌باز بارگزاری شده تا او بتواند با گرفتن بازخورد این اطلاعات عملکرد خود را بهبود بخشد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.