full screen background image

رشد مجدد مو با لیزر خانگی پایان کچلی

4514 بار دیده شده

کچلی واقعیتی است که هرساله میلیون‌ها نفر با آن دست‌به‌گریبان هستند. بااینکه بعضی‌ها ظاهری کچل را ترجیح می‌دهند، اما اکثر افراد از کچل شدن تنفر دارند. با پیشرفت‌هایی که درزمینه‌ی علم و فناوری صورت گرفته است، دیر یا زود باید به این مسئله پرداخته می‌شد، و حالا این اتفاق افتاده است. با لیزربند ۸۲ از شرکت پین‌اینفرینا آشنا شوید. ابزاری که از لیزرهای پزشکی برای رشد دادن مو استفاده می‌کند.

Loading the player...

نحوه‌ی عملکر لیزر

گذشته از نحوه‌ی عملکرد آن، از شکل و طراحی زیبای برخوردار است. این دستگاه شبیه به دستمال‌سری است که می‌توان برای درمانِ سرِ خود از آن استفاده کنید. دارای دندانه‌هایی است که موها را از هم جدا نگاه داشته تا لیزر بتواند به صورت بهتری با سر شما تماس داشته و فولیکول‌های موجود در ریشه‌ی مو را تحریک کند.

رشد مجدد مو

این روش به نظر آشنا می‌رسد، چون این همان درمانی است که متخصصان غدد نیز انجام می‌دهند. البته با این ابزار خیره‌کننده می‌توان در خانه‌ی هم آن را انجام داد. شرکت سازنده‌ی این ابزار پیشنهاد می‌کند که به مدت ۹۰ ثانیه این درمان را انجام داده و آن را سه بار در هفته تکرار کنید. تنها کاری که باید انجام داد این است که دستمال سر را روی تمام قسمت‌های سر قرار دهید.
یک نظر درباره “رشد مجدد مو با لیزر خانگی پایان کچلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.