full screen background image

سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک

3118 بار دیده شده

دوست دارید فیس بوک براتون تاکسی بگیره؟ فیس بوک سرویس حمل و نقل هیچان برانگیز جدیدی در اپلیکیشن خود می خواهد ایجاد کند که توسط آن به صورت اشتراکی تاکسی بگیرید.

Loading the player...

فیس بوک می‌خواهد تبدیل به چیزهای زیادی شود. مکانی برای فروش محصولات و نمایش تبلیغات، محلی برای تبلیغات گروه‌های موسیقی و نوازندگان، واقعیت مجازی، پخش زنده‌ی ویدیویی و حتی در یک برهه‌ی زمانی ورود به قسمت سخت‌افزار تلفن همراه و حالا سرویس حمل و نقل هیجان برانگیزی که در قسمت رویدادها قرار خواهد گرفت.

سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک - فردانما - کسب وکار هوشمند (۲)

حالا با توجه به درخواست ثبتی که اخیرا منتشرشده، به نظر می‌رسد که فیس بوک می‌خواهد تبدیل به محلی برای استفاده‌ی مشارکتی از خودرو شود. البته با توجه به درخواستِ ثبت، نمی‌خواهند با شرکت‌هایی مانند اوبر رقابت کنند. درواقع به نظر می‌رسد که کار آن‌ها به‌خوبی با خدمات اوبر مرتبط و هماهنگ است.

سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک چطور کار می کند

بنا به درخواست ثبت، اگر شما قصد رفتن به رویدادی را داشته باشید، می‌توانید مشخص کنید که می‌خواهید راننده باشید یا نه. اگر قصد راندن به محل را داشته باشید، حتی می‌توانید مشخص کنید که چند مسافر در خودرو شما جا می‌گیرد. یا اینکه می‌توانید از دوستان خود دعوت کنید و محل حرکت را هم مشخص کنید.

سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک

سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک

اما اگر قصد رانندگی کردن را نداشته باشید، می‌توانید ببینید چه کسی قصد رفتن دارد تا بتوانید با آن‌ها بروید. فیس‌بوک حتی با مقایسه‌ی پست‌هایی که لایک کرده‌اید، فردی را انتخاب می‌کند که بیشترین همخوانی را با شما داشته باشد.

این ایده‌ی جالبی است و به نظر می‌رسد که در بخش رویدادهایی که در فیس‌بوک منتشر می‌شود، در حال همه‌گیر شدن است؛ اما نظر شما در این مورد چیست؟ به نظرتان ایده‌ی خوب است، یا فکر می‌کنید که اجرای این کار خیلی عملی نیست؟

سرویس هیجان برانگیز فیس بوک سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک سرویس هیجان برانگیز فیس بوک سرویس هیجان برانگیز فیس بوک سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک 
2 نظر درباره “سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک

    1. فردانما Post author

      شرکت فوق العاده ای است و تنها با دنبال کردن کارهایی که انجام می دهد، ایده هایی بسیاری می توانیم کسب کنیم و در کسب و کارهای خود بهره ببریم

      پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.