full screen background image

جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید

3970 بار دیده شده

گشایش مسیر جدیدی در صنعت جواهرسازی با پرینتر سه بعدی

برخی از جواهرسازان به ابتکار جدیدی دست زده اند . مشتری به جای انتخاب مدل های ویترین یا خرید اینترنتی ، ایده خود را به به فروشنده می گوید و جواهرساز با استفاده از پرینتر سه بعدی و قالب گیری حجمی ، دستور خریدار را عملی می کند .

Loading the player...

از آنجایی که مشتریان جواهرات نمی توانند فقط با دیدن یک طرح در اینترنت خرید خود را قطعی کنند. پرینتر سه بعدی بهترین امکان برای اطمینان به خریدار از نظر اندازه و مدل مورد نظر وی را می دهد .

گشایش مسیر جدیدی در صنعت جواهرسازی با پرینترهای سه بعدی - فردانما - پرینتر سه بعدی ۳

برای رسیدن به شکل دلخواه مشتری، یک نمونه از سفارش با استفاده از فناوری پرینتر سه بعدی ساخته می شود تا بعد از تائید سفارش دهنده، جواهر اصلی از روی مدل ساخته شود. فعالان صنعت جواهرسازی ، قیمت تمام شده را  مشوق اصلی استفاده از این روش دانسته و می گویند: « ما ویترین و جای نمایش نداریم. همه سفارش ها، همانطور که به دستمان رسیده ساخته می شوند. ویترین و انبار نداریم و همین هم هزینه را به شدت کاهش می دهد . قیمت جواهرات ما پائین تر است و اجناس با کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. »

جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با پرینتر سه بعدی گشایش مسیر جدید جواهرسازی با 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.