full screen background image

قفل هوشمند ضدسرقت اثرانگشتی شخصی

1909 بار دیده شده

تپ‌لاک یک قفل هوشمند ضدسرقت اثرانگشتی شخصی است که با خواندن اثر انگشت شما به هنگام قرار دادن انگشت بر روی سنسور قفل، باز می‌شود.

Loading the player...

در حال حاضر قفل‌های هوشمند دیگری نیز در بازار وجود دارند که می‌توانید آنها را با تلفن همراه هوشمند خود از طریق بلوتوث باز کنید اما برخی ویژگی‌های خاص تپ‌لاک باعث برجسته بودن این قفل شده است.

این قفل هوشمند ضدسرقت اثرانگشتی علاوه بر اینکه امنیت شخصی شما رو حفظ می کند می تواند در مواقعی که دسترسی به برق برای شارژ گوشی خود را ندارید نقش شارژر تلفن همراه را برای شما داشته باشد. این قفل های ضدسرقت با باتری کار می کنند که در مدل طول عمر سه ساله و شش ماهه موجود است.

قفل هوشمند ضدسرقت اثرانگشتی چطور کار می کند

تپ‌لاک اثر انگشت شما را ظرف مدت ۰٫۸ ثانیه تشخیص می‌دهد که در نوع خود یک شاهکار محسوب می‌شود. اگر کسی پنهانی به قفل شما دست بزند و یا بدون اجازه بخواهد آن را باز کند، قفل هوشمند ضدسرقت اثرانگشتی شما آژیر هشدار خود را به صدا در می‌آورد. تپ‌لاک می‌تواند تا ۲۰۰ اثر انگشت را شناسایی کند، همچنین شما می‌توانید زمان‌های دسترسی، مکان‌های دسترسی و مدت زمان دسترسی را برای این قفل تعریف و شخصی‌سازی کنید.

قفل هوشمند ضدسرقت اثرانگشتی شخصی -فردانما-آینده فناوری در امنیت

اگر نگرانی‌ در خصوص ناتوانی قفل در تشخیص اثر انگشت فرد دارید؛ باید بگوییم که در چنین حالتی امکان باز کردن قفل به وسیله تلفن هوشمندتان وجود دارد. همچنین این نگرانی وجود دارد که باتری آن خوب عمل نکند و یا به طور ناگهانی از کار بیفتد. به نظر می‌رسد این نکته برای خالق این قفل نیز حائز اهمیت بوده زیرا در صورت اتمام شارژ باتری، بر روی تلفن هوشمند شما پیام هشداری برای شارژ کردن قفل هوشمند ضدسرقت اثرانگشتی تان نمایان می‌شود. اگر باتری کاملاً خالی شود، تپ‌لاک تا زمان شارژ مجدد قفل باقی می‌ماند.

چیزهای بیشتری برای اینکه تپ‌لاک را دوست بدارید وجود دارد. قیمت آن آنقدر ارزان و وسوسه کننده است که هر کسی دوست دارد یکی از این قفل هوشمند ضدسرقت اثرانگشتی را داشته باشد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.