full screen background image

پیش بینی وضعیت آب و هوا با چتر هوشمند جونز

8041 بار دیده شده

چتر هوشمند جونز توسط همگام سازی با برنامه موبایل نمایش دهنده وضعیت آب و هوا بارش باران، برف و وضعیت آب و هوا را به صاحبان خود اطلاع می‌دهد.

Loading the player...

این چتر شمایل عجیبی داشته و از بینی و سبیل نیز برخوردار است و با به زمین زدن انتهای این چتر به زمین به صورت خودکار وضعیت آب و هوا را از طریق بلوتوث دریافت می‌کند و در صورتی که برای بیرون رفتن به چتر نیاز باشد، چراغ ال‌ای‌دی روی کلاه این دسته سیبیلو روشن می شود و صاحب چتر را آگاه می‌کند.

چتر هوشمند جونز یار همیشگی گوشی موبایل شما

در صورتی که در حال بیرون رفتن از خانه باشید و هوا بارونی باشد، از طریق موبایل شما اطلاع می‌دهد که جونز را فراموش کرده‌اید و جای خود را از طریق نقشه گوگل نمایش می‌دهد.

امکان جالب دیگری که چتر هوشمند جونز دارد، این است که می‌توانید گوشی موبایل خود را با تکان دادن این چتر هوشمند پیدا کنید. در ضمن در زمانی که با این چتر هوشمند بیرون می‌روید تماس‌های دریافتی شما را با یک ویبره اطلاع می‌دهد.

پیش بینی وضعیت آب و هوا با چتر هوشمند جونز -فردانما-آینده صنعت لوازم خانگی (۷)

پوشش خارجی چتر هوشمند جونز از پارچه ضد آب ساخته شده است و به خاطر استفاده از آلومینیوم بسیار سبک در بدنه و دسته وزن آن را احساس نمی‌کنید و مانند یک همراه دوست داشتنی، بدون مزاحمت شما را در روزهای بارانی همراهی می‌کند.

پیش بینی وضعیت آب و هوا با چتر هوشمند جونز -فردانما-آینده صنعت لوازم خانگی (۶)

این چتر خوش ساخت از چهار باتری قلمی برای تامین نیروی مورد نیازش تغذیه می‌کند و برای تعویض آنها کافی است کلاه این بامزه سیبیلو را بردارید و چراغ ال‌ای‌دی و باتری‌ها را تعویض کنید.

پیش بینی وضعیت آب و هوا با چتر هوشمند جونز -فردانما-آینده صنعت لوازم خانگی (۸)

شرکت سازننده چتر هوشمند جونز سعی کرده علاوه بر کارایی‌های بسیار بکار رفته در این چتر، در طراحی ظاهری هم سنگ تمام بگذارد و آن را در ۷ رنگ روانه بازار کرده است تا هر فردی با هر ذوق و سلیقه از رنگ دلخواه خود استفاده کند.
3 نظر درباره “پیش بینی وضعیت آب و هوا با چتر هوشمند جونز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.