full screen background image

کفش ورزشی چرمی آدیداس در بازار داغ فناوری

14870 بار دیده شده

به عنوان بخشی از واحد ساخت محصولات مفهومی، آدیداس از فیوچرکرفت لیدر پرده‌برداری می‌کند.فیوچرکرفت لیدر ترکیبی از فناوری تولید هایتک و مواد معمولی است که محصول آن یک کفش ورزشی چرمی کاملاً یکپارچه است که انعطاف، استحکام و راحتی را به همراه دارد.

Loading the player...

فیوچرکرفت لیدر حاصل همکاری مشترک الکساندر تیلور استودیو، آدیداس و طراح کفش معروف جواچیم کالاتای است. برای تولید کفش ورزشی به این روش از تکنیک فرزکاری- که عموماً برای تولید صنعتی قطعات فلزی، پلیمری و رزین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد- استفاده می‌شود.

تولید کفش ورزشی چرمی آدیداس کاملا منطبق با هندسه پای مشتری

فیوچرکرفت لیدر شرکت آدیداس را قادر می‌سازد تا کفش مورد درخواست هر مشتری را با دقت بسیار بالاتری نسبت به قبل و کاملا منطبق با هندسه پای فرد تولید نماید. فرزکاری رویه یکپارچه کفش در ضخامت‌های مختلف، این امکان را به کفش می‌دهد که در هر نقطه مورد نیاز، انعطاف‌پذیر و در نقطه دیگر کاملا مستحکم باشد. فیوچرکرفت لیدر دومین واحد از سری واحدهای فیوچرکرفت شرکت آدیداس است که نشانگر تعهد آدیداس به نوآوری در تمامی جنبه‌های محصول می‌باشد.
برای معرفی این فرایند، آدیداس ۴۵ جفت کفش‌های ویژه را توسط فیوچرکرفت لیدر تولید و در داور استریت مارکت نیویورک، لندن و توکیو عرضه کرده است.
2 نظر درباره “کفش ورزشی چرمی آدیداس در بازار داغ فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.