full screen background image

بیل مکانیکی بزرگی که قابلیت جا به جایی درختان را دارد

3040 بار دیده شده

این بیل مکانیکی بسیار بزرگ می‌تواند یک درخت را به‌صورت کامل کنده و در جای دیگری بکارد

Loading the player...

در کارهای عمرانی بزرگ، درخت‌های زیادی باید قربانی شوند تا مسیر ساختِ پل‌ها و جاده‌ها هموار شود. در بسیاری از موارد، این درختان، بسیار کهن‌سال بوده و بخشی از میراث طبیعی آن منطقه هستند و مردم نمی‌خواهند که آنها قطع شوند. با این بیل غول‌آسا از شرکت اِم/اِس داچمن، حالا می‌توان یک درخت را به‌صورت کامل با خاک و ریشه و تمام بخش‌ها کنده و آن را برای کاشتن به محل دیگری منتقل کنیم. تمام این فرایند در یک مرحله کندن تا زیرِ ریشه‌های درخت انجام می‌شود. کل قطعه زمین اطراف درخت به‌صورت یکجا با ماشینی قدرتمند کنده می‌شود. این بیل از جنس فولاد ضد سایش ۴۰۰ ساخته‌شده است می‌تواند چهار برابرِ صفحات فوق مقاوم عمر کند.

یکی از ماشین‌های آن، بیل۱۰۰ اینچی، می‌تواند درختی با قطر دوازده اینچ و وزن ۲۱۵۰۰ پوند را بکند. اینجا می‌توانید این ماشین پرکاربرد را ببینید که در حال کنده درختان از ریشه است:

این تنها بیل غول‌پیکر درخت‌کن موجود نیست. هلمک هم آنها را می‌سازد و شرکت‌های دیگری هم هستند که آن را به‌عنوان بخشی جداگانه و قابل اتصال می‌فروشند. تفاوت داچمن با بقیه‌ی بیل‌های موجود این است که قابلیت بلند کردن آن حداقل دو برابر بیشتر از نزدیک‌ترین رقیب خود است؛ این در حالی است که کوچک‌ترین مدل داچمن را با بزرگ‌ترین انواع رقیبان خود مقایسه کنیم! کامیون آن هم بسیار بزرگ است و می‌تواند درختان بزرگ‌تر و قطورتری را در خود جا دهد. داچمن می‌خواهد که برتری ماشین‌های خود را بین درخت‌کن‌های موجود حفظ کند و همیشه چیزی را ارائه دهد که ارزش قیمتش را داشته باشد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.