full screen background image

میز اسمارت اسلب ، غذا را گرم و نوشیدنی‌ را سرد نگه می‌دارد

2205 بار دیده شده

جالب‌ترین میز غذایی که تا کنون ساخته شده، در هفته طراحی میلان به نمایش گذاشته شد. میز «اسمارت اسلب» که توسط دو طراح به نام‌های رید کرم و کلمنس ویسشار طراحی شده، با قابلیت گرم نگه داشتن غذا، سرد نگه داشتن نوشیدنی‌ها و حتی پخت غذا، کاملاً مناسب برای برگزاری میهمانی است.

Loading the player...

رویه سرامیکی و پانل‌های لمسی

میز اسمارت اسلب ، غذا را گرم و نوشیدنی‌ها را سرد نگه می‌دارد - فردانما - آینده لوازم خانگی و هوشمند ۴

میز اسمارت اسلب زیبای سیاه و سفید که مشابه وسائل عصر فضاست، دارای رویه سرامیکی به همراه حلقه‌های القائی برای گرم نگه داشتن غذا است. علاوه بر این از سایر حلقه‌های القائی روی میز می‌توان برای پخت غذا استفاده نمود. این رویه همچنین مجهز به وسائل خنک‌کننده ترموالکتریک است که می‌توانند نوشیدنی‌ها را خنک نگه دارد. اما این همه ویژگی‌های این میز نیست، زیرا می‌توان میز را به پانل‌های لمسی، ماژول‌های شارژ بی‌سیم و ایستگاه‌های وای‌فای نیز مجهز کرد.

کاهش زمان تمیز کردن با میز اسمارت اسلب 

ایده ساخت این میز زمانی به ذهن رید کرم و کلمنس ویسشار رسید که شرکت آیریس سرامیک از آنها خواست تا راه جدیدی برای استفاده از ساپین‌استون- یک کاشی سرامیکی فوق‌باریک و های‌تک- که عمدتاً به عنوان رویه کار در معماری استفاده می‌شد، ارائه نمایند. آنها ایده این میز را ارائه کردند و با ماسیمو بوتورا- سرآشپز رستوران معروف ایتالیایی استریا فرانچسکانا- شروع به همکاری نمودند. ویسشار در مصاحبه با نشریه دیزین می‌گوید: «ماسیمو عاشق این ایده شد که می‌توان بر روی همین رویه کار کرد، غذا را آماده کرد و حتی غذا را همانجا صرف کرد. وی همچنین به این موضوع علاقمند شد که چگونه یک میز همانند اسمارت اسلب می‌تواند زمان نظافت میز را کاهش دهد. زیرا تمیز کردن یک آشپزخانه خیلی زمان می‌برد.» اسمارت اسلب را می‌توان بعد از پایان کار به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز کرد.

اگرچه هنوز امکان سفارش دادن یک اسمارت اسلب فراهم نشده اما طراحان سخت در تلاشند تا تولید میزهای شخصی‌سازی‌شده را آغاز نموده و آنها را به مشتریان بفروشند. پیشنهاد می‌کنیم شروع به پس‌انداز پول کنید زیرا به نظر نمی‌رسد این میزها خیلی ارزان باشند!
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.